Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Januszewska, 415

Kilka słów o beneficjencie

Justyna Januszewska
PROSZĘ O POMOC W WALCE O POPRAWĘ JAKOŚCI MOJEGO ŻYCIA
Mam na imię Justyna. Cierpię na dziecięce porażenie mózgowe. Mam problemy z poruszaniem się i koordynacją ruchową (spastycznością mięśni).
Chodzę samodzielnie o kulach, zajmuje mi to dużo czasu, a niekiedy jest niemal niemożliwe, np. zimą. Mimo wszystko podejmuję to wyzwanie i potrafię wybrać się sama w podróż komunikacją miejską. Bardzo chcę wychodzić do ludzi i żyć aktywnie. Najbliższym celem mojej rehabilitacji jest przejście z kul inwalidzkich na kijki do nordic walkingu. Wierząc gorąco w to, że dobro dzielone ZAWSZE powraca wielokrotnie pomnożone, będę ogromnie wdzięczna za każdy ofiarowany grosz. Wraz z przyjaciółmi żyję wielką nadzieją na zwycięstwo w tej walce.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem JANUSZEWSKA, 415 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu i walce z chorobą.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: