Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Zielkowska, 4035

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Aga. Kiedyś świat był MÓJ. Było naprawdę wspaniale. Teraz jestem na wózku inwalidzkim. Choroba więzi mnie w domu. Okazało się, że kleszcz był zainfekowany...
 Mam na imię Aga. Kiedyś świat był MÓJ. Było naprawdę wspaniale. Teraz jestem na wózku inwalidzkim. Choroba więzi mnie w domu. Okazało się, że kleszcz był zainfekowany. Dopiero po 7 latach odkryto, że choruję na Boreliozę, która nieodwracalnie zniszczyła mi duże i małe stawy oraz zaatakowała mózg. Doprowadziła do napadowych zaników władzy w nogach i rękach, jak również napadowych padaczek i utrat przytomności. Antybiotyki i chemia mają wybić bakterię, a suplementy wzmocnić mój organizm (wątrobę, nerki). Uratować dużych stawów się już nie da. Trzeba je wymienić. Małe stawy jest szansa naprawić po przez drogie, zagraniczne kuracje. Lubię robić na drutach, ale nie umożliwi mi to zebrania odpowiednich funduszy. Proszę Państwa o pomoc.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Zielkowska, 4035 pomagają mi Państwo w walce z chorobą. Dziękuję.

Zielkowska, 4035
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: