Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Zadrożyński, 3976

Kilka słów o beneficjencie

Mateusz Zadrożyński
POMÓŻ MATEUSZKOWI W JEGO CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Mateusz ma 8 lat i choruje na Autyzm dziecięcy. Aby prawidłowo się rozwijać potrzebuje rehabilitacji...
 Mateusz ma 8 lat i choruje na Autyzm dziecięcy. Aby prawidłowo się rozwijać potrzebuje rehabilitacji. Z tego powodu zwracamy się do Państwa z próbą o pomoc.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Zadrożyński, 3976 wspierają Państwo rehabilitację oraz przyczyniają się do lepszego rozwoju Mateuszka.  Z góry dziękujemy za pomoc.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: