Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wieczorek, 3889

Kilka słów o beneficjencie

Danuta Wieczorek
POMÓŻ MI W CODZIENNYM ŻYCIU!
Witam serdecznie, mam na imię Danuta. W 2012 roku przeszłam drugą operację na serce i amputację nóg. Staram się żyć normalnie, lecz zmagania z życiem codziennym odbierają mi chęć nadziei.
Obecnie poruszam się na wózku inwalidzkim, ale moim marzeniem jest stanąć na nogi jak normalny człowiek, jak kiedyś... Przede mną długa droga i rehabilitacja, ale moje marzenia są silniejsze, dlatego się nie poddałam. Każda Państwa pomoc zwiększa moje marzenie, marzenie o protezach, o moich nowych nogach.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Wieczorek, 3889 pomożecie spełnić moje marzenie.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: