Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Zajdek, 3695

Kilka słów o beneficjencie

Krystyna Zajdek
TWÓJ 1%JEST DLA MNIE NIEOCENIONĄ POMOCĄ.
Nazywam się Krystyna Zajdek i cierpię na chorobę Burgera. Zmagam się z tą chorobą już ponad 20 lat. Na początku, po pierwszej amputacji nogi do wysokości podudzia, załamałam się. Później amputowano mi drugą nogę.
Moim marzeniem jest zakup nowego wózka, zbudowanie podjazdu na wózek, mieszkam na parterze. Bardzo ułatwiłoby mi to wyjście na dwór, odciążyłoby to syna, który się mną zajmuje. Jeżeli mieliby Państwo czas i możliwości to bardzo proszę o pomoc. Każda kwota darowizny jest dla mnie znacząca i może uda mi się uzbierać na budowę podjazdu.
Przekazując 1% podatku FUNDACJI AVALON z dopiskiem Zajdek, 3695 wspieracie Państwo mnie w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce z moją chorobą. Dziękuję za pomoc i wsparcie. Pozdrawiam serdecznie, Krystyna Zajdek.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: