Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wojtak, 3682

Kilka słów o beneficjencie

Oliwier Wojtak
WSPOMÓŻ NAS W DĄŻENIU DO ZDROWIA!
To my – czworaczki z Dąbrowy Górniczej: Lila, Amelka, Oliwier i Nikodem Wojtak...
To my – czworaczki z Dąbrowy Górniczej: Lila, Amelka, Oliwier i Nikodem Wojtak.Urodziliśmy się jako skrajne wcześniaki w 28 tygodniu ciąży. Obecnie mamy już prawie dwa i pół roku. Jesteśmy radosnymi i ciekawymi świata dziećmi. Dzięki ciągłej rehabilitacji rozwijamy się bardzo ładnie, chcąc jak najszybciej dogonić naszych rówieśników. Wciąż pozostajemy pod kontrolą wielu specjalistów.Nasza wesoła gromadka to wielkie szczęście i radość rodziców, ale też spore wydatki. W związku z tym,  jeśli chciałbyś nas wesprzeć, możesz to uczynić przekazując swój 1% podatku. Jest to dla nas ogromna pomoc w codziennym wychowaniu i pielęgnacji naszej czwóreczki.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Wojtak, 3682 pomagają nam Państwo w naszych codziennych zmaganiach.Serdecznie dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: