Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Pasternak, 3629

Kilka słów o beneficjencie

Krzysztof Pasternak
"DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ"
Obecnie mam 13 lat. W czerwcu 2012 roku, mając 11 lat, uległem poważnemu wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego doznałem wielonarządowych urazów ciała. Los bardzo doświadczył mnie bólem, ale pozostawił to co najważniejsze "ŻYCIE"...
 Obecnie mam 13 lat. W czerwcu 2012 roku, mając 11 lat, uległem poważnemu wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego doznałem wielonarządowych urazów ciała. Los bardzo doświadczył mnie bólem, ale pozostawił to co najważniejsze "ŻYCIE". Najpoważniejszym urazem było złuszczenie nasady dalszej kości udowej prawej i nasady bliższej kości piszczelowej prawej oraz zmiażdżone rany goleni prawej. Nogę udało się uratować, ale konsekwencje są duże. Przeszedłem już siedem operacji i jeszcze kilka przede mną – jest to konieczne do samodzielnego funkcjonowania. Przez cały czas intensywnie się rehabilituję, gdyż wiem, że dzięki dokonanym operacjom i rehabilitacji mogę być bardziej samodzielny. Leczenie jest długotrwałe i kosztowne. Proszę Państwa o wsparcie i przekazanie mi 1% podatku, który mi pomoże w dalszej rehabilitacji. Moim celem jest, aby wyjść z niepełnosprawności najlepiej jak się da.  Wszystkim Darczyńcom bardzo dziękuję!                               
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pasternak, 3629 pomagacie mi Państwo w powrocie do sprawności i samodzielności.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: