Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Ropelewski, 3491

Kilka słów o beneficjencie

Grzegorz Ropelewski
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Mam 32 lata. Dziesięć lat temu uległem nieszczęśliwemu wypadkowi. Moje życie wywróciło się do góry nogami. Straciłem sens życia...
 Mam 32 lata. Dziesięć lat temu uległem nieszczęśliwemu wypadkowi. Moje życie wywróciło się do góry nogami. Straciłem sens życia. Doznałem poważnego uszkodzenia kręgosłupa z porażeniem czterokończynowym. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Mieszkam na wsi, gdzie borykam się z wieloma barierami architektonicznymi. Do chwili obecnej walczę o odzyskanie chociaż częściowej sprawności rąk. Intensywna rehabilitacja zapobiega obumieraniu moich mięśni. Po wypadku korzystałem z rehabilitacji PNF. Teraz nie mogę sobie na to pozwolić. Każdą zdobytą złotówkę wykorzystuję na rehabilitację oraz na zakup sprzętu do ćwiczeń. Moje życie to ciągła walka o lepsze jutro. Dzień bez rehabilitacji to krok do tyłu.  Pragnę zwrócić się do Państwa o przekazanie 1% podatku FUNDACJI AVALON z dopiskiem Ropelewski, 3491.Takim gestem serca uczynicie aż tak wiele dobra. Dzięki Państwa pomocy uzyskane fundusze wykorzystam na rehabilitację, zakup sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Chciałbym przełamać stereotyp osoby niepełnosprawnej i udowodnić, iż osoby takie jak ja mogą funkcjonować samodzielnie w codziennym życiu. Z góry serdecznie Dziękuje za okazane wsparcie.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: