Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Szewczyk, 3430

Kilka słów o beneficjencie

Karol Szewczyk
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Jestem żołnierzem zawodowym, służę w 10 Brygadzie Kawalerii Pancernej w Świętoszowie na kompanii saperów. Uczestniczyłem w dwóch misjach w Afganistanie...
Jestem żołnierzem zawodowym, służę w 10 Brygadzie Kawalerii Pancernej w Świętoszowie na kompanii saperów. Uczestniczyłem w dwóch misjach w Afganistanie. Po powrocie z XIV zmiany, 1 czerwca, uległem wypadkowi motocyklowemu w wyniku czego straciłem prawą nogę. Obecnie jestem w trakcie rehabilitacji i czekam na protezę. Chciałbym jak najszybciej powrócić do pełnej sprawności by móc nadal służyć i cieszyć się w pełni z życia.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Szewczyk, 3430 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: