Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Hajduk, 331

Kilka słów o beneficjencie

Artur Hajduk
PROSZĘ O POMOC W WALCE O WIĘKSZĄ SPRAWNOŚĆ I SAMODZIELNOŚĆ
Witam. Nazywam się Artur Hajduk. Jestem osobą niepełnosprawną i w wyniku choroby poruszam się na wózku inwalidzkim. Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie finansowe.
Uzyskane środki przeznaczę głównie na rehabilitację, która pomoże mi utrzymać sprawność, konieczną do samodzielnej egzystencji. Bardzo proszę o przekazywanie nawet najmniejszych kwot, które dadzą mi szansę kontynuować leczenie, co spowolni postęp mojej choroby i pomoże normalnie funkcjonować.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem HAJDUK, 331 pomożecie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: