Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Ciastowicz, 3267

Kilka słów o beneficjencie

Aleksandra Ciastowicz
POMÓŻ MI W WALCE O SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ!
Witam. Mam na imię Olusia i mam już 6 lat. Od urodzenia jestem dzieckiem niepełnosprawnym. Mam problemy neurologiczne, ortopedyczne oraz zaburzenia głosu i mowy...
Witam. Mam na imię Olusia i mam już 6 lat. Od urodzenia jestem dzieckiem niepełnosprawnym. Mam problemy neurologiczne, ortopedyczne oraz zaburzenia głosu i mowy. Również od urodzenia jestem rehabilitowana. Obecnie, dzięki intensywnej pracy, potrafię samodzielnie się poruszać. Mój iloraz inteligencji jest wyższy niż przeciętny, co potwierdzają badania psychologiczne. Chętnie się uczę i poznaję nowe rzeczy. Utrzymujące się obniżone napięcie w mięśniach, przekłada się na moją ogólną sprawność ruchową, jak również zaburzoną równowagę oraz przekładanie ciężkości ciała. Stópki mam dalej płasko koślawe i koślawe kolanka. Potrzebne mi są buciki szyte u ortopedy, terapia SI, która pomaga mi w nadwrażliwości dotykowej i słuchowej, oraz intensywna pomoc neurologopedyczna, z powodu zaburzeń mowy. Mimo problemów zdrowotnych jestem pogodnym dzieckiem.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Ciastowicz, 3267 pomagają mi Państwo w mojej rehabilitacji. Moja mamusia, która wychowuje mnie sama, nie daje już rady finansowo. Każda złotówka ma dla nas ogromną wartość!Z góry dziękuję za pomoc.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: