Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kołakowski, 3161

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Michał Kołakowski. Mam 16 lat. Jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia. Urodziłem się z Zespołem Downa...
Nazywam się Kołakowski. Mam 16 lat. Jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia. Urodziłem się z Zespołem Downa. Mam wiotkość mięśni, alergię pokarmową i wziewną, atopowe zapalenia skóry, niedoczynność tarczycy oraz trudności w codziennym funkcjonowaniu. W związku z niską odpornością i alergią muszę ciągle zażywać drogie szczepionki uodparniające oraz stosować zabiegi odczulające. Uczę się w I klasie gimnazjum w szkole specjalnej. Szkoła często organizuje odpłatne wycieczki oraz turnusy rehabilitacyjne, w których mogę sam uczestniczyć bez rodziców. Chciałbym jak najczęściej korzystać z tych wyjazdów, dzięki którym uczę się samodzielności i nabieram pewności siebie.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Kołakowski, 3161 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Dziękuję za okazaną pomoc.

Kołakowski, 3161
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: