Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wysokiński, 2705

Kilka słów o beneficjencie

Franciszek Wysokiński
POMÓŻCIE MI PAŃSTWO W CODZIENNYM ŻYCIU
Nazywam się Franciszek Wysokiński. Od 2010 roku choruję na stwardnienie boczne zanikowe. Choroba ta powoduje stopniowy zanik wszystkich mięśni.
  Nazywam się Franciszek Wysokiński. Od 2010 roku choruję na stwardnienie boczne zanikowe. Choroba ta powoduje stopniowy zanik wszystkich mięśni. Nie jestem w stanie samodzielnie się ruszać i jestem podłączony do respiratora wspomagającego oddychanie. Oznacza to, że potrzebuję całodobowej opieki. Dlatego zwracam sie do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku lub darowizny, które wykorzystam na rehabilitację, leki oraz codzienne wydatki.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Wysokiński, 2705 wspierają Państwo moją opiekę i ciągłą rehabilitację.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: