Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Skrzydel, 2674

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Michał, mam 22 lata. Moim jedynym celem jest znowu widzieć, jak przed ośmiu laty...
Nazywam się Michał, mam 22 lata. Moim jedynym celem jest znowu widzieć, jak przed ośmiu laty, kiedy zaczęły się moje problemy ze wzrokiem. Mam szansę widzieć, ale do tego jest mi potrzebna Państwa pomoc - 1% podatku odpisany na moje konto. Operacje w kraju się nie powiodły, ze względu na brak nowoczesnej technologii. Rokujące poprawę leczenie zaproponowała mi klinika w Londynie. Pamiętam ten kolorowy świat, samodzielne odkrywanie nowych i ciekawych miejsc. Nie potrafię żyć z myślą, że mógłbym widzieć, tylko brak pieniędzy mi to uniemożliwia. Dlatego Państwa pomoc jest dla mnie jedynym ratunkiem.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Skrzydel, 2674 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.Z góry dziękuję za pomoc.

Skrzydel, 2674
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: