Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Dombrowski, 2658

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Grzegorz Dombrowski, mam 43 lata. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem. W wieku 30 lat wykryto u mnie nowotwór złośliwy kości...
Nazywam się Grzegorz Dombrowski, mam 43 lata. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem. W wieku 30 lat wykryto u mnie nowotwór złośliwy kości. Przeszedłem 10 kursów chemioterapii oraz operację usunięcia guza wraz z kolanem i wstawienia endoprotezy kolanowej. Mimo, że walka z nowotworem zakończyła się pomyślnie, w skutek zakażenia gronkowcem złocistym amputowano mi nogę. Obecnie mija już 10 lat jak funkcjonuję w społeczeństwie z protezą nogi. Proteza, którą aktualnie posiadam jest już mocno wysłużona, dlatego proszę Państwa o pomoc. Koszt nowej protezy, dzięki której będę mógł normalnie funkcjonować to 30 tys. zł.Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Dombrowski, 2658 pomożecie mi Państwo w walce o niezależność.Z góry dziękuję za pomoc.

Dombrowski, 2658
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: