Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Krzywdziński, 2627

Kilka słów o beneficjencie

Piotrulka - tak mówi do mnie moja starsza siostra. Urodziłem się w 2013 r., w 3 tygodniu mojego życia okulista stwierdził, że w obu oczkach siatkówka jest zniszczona i wygląda jak „pocerowany sweter”. Jestem dzieckiem słabo widzącym co znacznie utrudnia mój rozwój.
Od 3 miesiąca życia uczestniczę w spotkaniach z fizjoterapeutą, psychologiem, pedagogiem i logopedą. Efekty są zdumiewające jednak przede mną jeszcze wiele pracy. Pomimo przeciwności losu wierzę, że dzięki licznym ćwiczeniom uda mi się w miarę samodzielnie funkcjonować w życiu. Rehabilitacja jest dosyć kosztowna zatem dziękuję wszystkim, którzy chcą pomóc mi poznać świat.

Krzywdziński, 2627
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: