Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Bukowy, 2605

Kilka słów o beneficjencie

Krzysztof Bukowy
POMÓŻ MI W CODZIENNEJ WALCE O SAMODZIELNOŚĆ!
W wyniku wypadku komunikacyjnego 27 kwietnia 2013r. doznałem urazu rdzenia kręgowego na wysokości kręgów piersiowych...
W wyniku wypadku komunikacyjnego 27 kwietnia 2013r. doznałem urazu rdzenia kręgowego na wysokości kręgów piersiowych. Jednym ze skutków tego wypadku jest fakt, że obecnie poruszam się na wózku inwalidzkim. Cały czas ćwiczę i staram się usprawnić, z tego względu, iż jestem świeżo po wypadku istniej możliwość, że stanę na nogi, wsparcie finansowe znacznie ułatwiło by mi powrót do samodzielności i niezależności. Stąd moja prośba do Państwa o wsparcie finansowe. Przekazując 1% podatku bądź darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Bukowy, 2605 umożliwią mi Państwo dalszą rehabilitację, co pozwoli mi stawać się bardziej samodzielnym w codziennej egzystencji. Za pomoc serdecznie dziękuję!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: