Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kopiniak, 2464

Kilka słów o beneficjencie

Grzegorz Kopiniak
PROSZĘ O POMOC W POWROCIE DO NORMALNEGO ŻYCIA
Mam na imię Grzesiek, mam 43 lata. Jestem po amputacji dwóch nóg. W 2015r. lekarze zdiagnozowali u mnie dziedziczną polineuropatię ruchowo-czuciową (choroba Charcota-Mariego-Tootha) typu 2b.
Niestety, w chwili obecnej nie ma specyficznego leczenia ani terapii genowej, stosowane jest jedynie leczenie objawowe (chirurgiczne). Potrzebuję środków finansowych na zakup i modyfikacje protez. Chciałbym zwrócić się do Państwa z prośbą o 1% z Waszego podatku, który każdy może przekazać na OPP.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kopiniak, 2464 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w powrocie do normalnego życia.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: