Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Gromelski, 2458

Kilka słów o beneficjencie

Damian Gromelski
PAMIĘTAJ O DAMIANIE WYPEŁNIAJĄC PIT!
Damian ma 13 lat. Diagnoza - autyzm, nowotwór jamy ustnej i gardła, nowotwór tarczycy oraz Hashimoto.
Od 13 lat spędza wakacje w szpitalu. W sierpniu 2019 r. wykryto dwa nowotwory. Bezdechy nocne, moczenie, astma oraz wiele innych chorób obniżają jego odporność. Walka z chorobą i niepełnosprawnością jest pełna bólu, strachu i cierpienia, ale nadzieja umiera ostatnia. Pomóż Damianowi zmierzyć się z rzeczywistością i leczeniem oraz wesprzyj go w codziennych zmaganiach.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GROMELSKI, 2458 pomagacie Państwo Damianowi w codziennym funkcjonowaniu, rehabilitacji i powrocie do zdrowia.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: