Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Paszkowska, 2375

Kilka słów o beneficjencie

Dominika Paszkowska
Mam na imię Dominika, mam 32 lata, jestem mieszkanką Pieszyc. Od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną z powodu niedowładu kończyn dolnych. Ponad rok temu amputowano mi nogę. Przed pięcioma laty zaczęłam dializoterapię...
Mam na imię Dominika, mam 32 lata, jestem mieszkanką Pieszyc. Od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną z powodu niedowładu kończyn dolnych. Ponad rok temu amputowano mi nogę. Przed pięcioma laty zaczęłam dializoterapię, do jej rozpoczęcia konieczne było zrobienie przetoki na prawym przedramieniu. Z tego powodu nie mogę używać normalnego wózka inwalidzkiego, ponieważ może to spowodować zatrzymanie przetoki i kolejne komplikacje w dializoterapii, dzięki której żyję. Mój obecny wózek jest już bardzo popsuty, a moje dochody (610zł renty inwalidzkiej) nie pozwalają mi na pokrycie kosztów jego naprawy. Dlatego potrzebuję wózka o napędzie elektrycznym (skuter). Niestety jego koszt to 12 tysięcy złotych.W związku z tym zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w zebraniu sumy niezbędnej do zakupu wózka. Każdy grosz jest dla mnie bardzo ważny!
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Paszkowska,2375 pomożecie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach, za co z góry bardzo dziękuję.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: