Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Lipiszko, 2374

Kilka słów o beneficjencie

Maciej Lipiszko
POMÓŻ MACIEJOWI ZMIENIĆ JEGO ŻYCIE NA LEPSZE!
Maciej Lipiszko 16 czerwca 2013r. uległ ciężkiemu wypadkowi, podczas sprawdzania układu hamulcowego jednej z suwnic. Maciek jest po amputacji lewej ręki i nogi.
Maciej jest bardzo aktywną i żywiołową osobą. Niestety wypadek sprawił, że nie może samodzielnie funkcjonować. Niezbędna jest długa i kosztowna rehabilitacja, a także zakup protez kończyn. Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe dla Macieja. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup protez.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Lipiszko,2374 wspieracie codzienne funkcjonowanie Maćka.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: