Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kałuska, 2341

Kilka słów o beneficjencie

Liliana Kałuska
Nazywam się Liliana Kałuska, urodziłam się w 1972r. Zdiagnozowano u mnie dystrofię miotoniczną - zanik mięśni. Choroba jest postępująca i nieuleczalna. Mam problemy z poruszaniem się, schody, krawężniki są przeszkodą nie do pokonania.
Jedynie specjalistyczna rehabilitacja przedłuży moją sprawność. Mam dwójkę dzieci i męża. Staram się żyć normalnie co jest coraz trudniejsze. Zwracam się z prośbą o wsparcie, które chcę przeznaczyć na rehabilitację, zakup sprzętu oraz na przystosowanie warunków mieszkaniowych, tak aby nie było w nim barier architektonicznych.
Przekazując 1% podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem Kałuska, 2341 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: