Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Radecka, 2256

Kilka słów o beneficjencie

Justyna Radecka
Proszę o wsparcie!
Nazywam się Justyna Radecka. Urodziłam się z rozszczepem kręgosłupa i dysplazją stawu biodrowego. Przeszłam szereg operacji i kosztowną rehabilitację, aby móc się poruszać samodzielnie. Mimo niepełnosprawności jestem osobą aktywną i w miarę samodzielnie uczestniczę w życiu społecznym.
Lubię podróżować, ale niestety moja sprawność fizyczna i ogólny stan zdrowia z roku na rok się osłabia. Wymagam rehabilitacji, która jest kosztowna, aby cieszyć się samodzielnością i życiem. Jestem osobą pogodzoną ze swoim życiem, która lubi dzielić się swoją energią i nastawieniem do życia z innymi.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Radecka,2256 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: