Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Mendaluk, 2042

Kilka słów o beneficjencie

Karolina Mendaluk
POMÓŻ KAROLINCE W WALCE Z CHOROBĄ!
Karolinka urodziła się 25 lutego 2012r. w Zielonej Górze. W kilka dni po urodzeniu zaczęły pojawiać się na jej rączkach i nóżkach wodniste i krwiste pęcherze, które pękając przekształcały się w otwarte rany. Kilka tygodni później zdiagnozowano chorobę skóry Epidermolysis Bullosa.
Choroba jest nieuleczalna, a podstawą walki z nią jest codzienna pielęgnacja z zastosowaniem specjalistycznych maści, balsamów, opatrunków, które nie przylegają do ran, igieł i innych lekarstw, często sprowadzanych z zagranicy. Wydatki są dla nas niemożliwe do pokrycia bez pomocy ludzi dobrego serca. 
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Mendaluk, 2042 wspieracie Państwo Karolinkę w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: