Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kłosiewski, 1920

Kilka słów o beneficjencie

Piotr Kłosiewski
POMÓŻ MI WRÓCIĆ DO SPRAWNOŚCI
Mam na imię Piotr. W wieku 25 lat zachorowałem na dystonię. To przewlekła choroba neurologiczna. Objawia się niekontrolowanymi skurczami mięśni ciała, które powodują, że całe ciało zaczyna drżeć (jak przy zimnie).
Emocje i stres, którego w życiu nie brakuje dodatkowo nasilają objawy. Przeszedłem całą ścieżkę leczenia farmakologicznego. Po pięciu latach walki z chorobą poddałem się operacji wszczepienia stymulatorów do mózgu. Złagodziły one częściowo symptomy schorzenia. Aby poprawić swoją sprawność musiałbym co jakiś czas wstrzykiwać toksynę botulinową w mięśnie objęte chorobą. Lek ten jest nierefundowany, a koszt jego jest bardzo wysoki. Dlatego zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w nieustającej walce z chorobą.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KŁOSIEWSKI, 1920 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w realizacji marzeń.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: