Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Nowak, 1918

Kilka słów o beneficjencie

Łukasz Nowak
POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ
Nazywam się Łukasz Nowak. W 2008 roku zostałem potrącony przez samochód. Po wyjściu ze szpitala miałem nasilające się dolegliwości neurologiczne i stopniowo pogarszał mi się słuch.
W 2012 r. mój stan pogorszył się na tyle, iż poruszam się na wózku inwalidzkim. Zdiagnozowano polineuropatię i głęboki niedowład kończyn dolnych. Po ostatnim „ataku” nie czuję większości zapachów i smaków. Dotychczasowe leczenie i rehabilitacja nie przynoszą rezultatu, szansą jest wykupienie zagranicznych leków, które są kosztowne (jedna kuracja to ok. 20.000 zł). Choroba nie pozwala mi pracować, a mój dom stał się dla mnie więzieniem. Nie mogę wyjść na zewnątrz (mieszkam na piętrze), samodzielnie funkcjonować i zajmować się moim synem. Dlatego proszę Państwa o pomoc w przezwyciężeniu trudności.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem NOWAK, 1918 pomagacie mi Państwo w powrocie do zdrowia i codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: