Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Selka, 1904

Kilka słów o beneficjencie

Adam Selka
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Selka,1904 pomogą mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.
Nazywam się Adam Selka, od 17 lat jestem niepełnosprawny (kompresyjne złamanie kręgosłupa). 7 lat temu amputowano mi nogę w wyniku powikłań powypadkowych.
Moją pasją jest rower, dzięki jeździe na rowerze chociaż w części odzyskałem sprawność i jestem mobilny. Jazda na rowerze wywołuje uśmiech na mojej twarzy, każdą wolną chwilę poświęcam na przejażdżki. Co roku wyjeżdżam na różne rajdy rowerowe organizowane dla osób niepełnosprawnych. Jestem coraz starszy, w tym roku skończę 48 lat, coraz trudniej jest mi realizować zamierzone cele a wraz z nimi pokonywać kolejne kilometry na rowerze który posiadam. Z wiekiem moja sprawność się pogarsza, dlatego przy zakupie nowego roweru muszę uwzględnić wspomaganie elektryczne. Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe, abym mógł nadal realizować swoją pasję. Zakup nowego roweru dostosowanego do moich potrzeb znacznie przekracza moje możliwości finansowe.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: