Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Komar, 1786

Kilka słów o beneficjencie

Robert Komar
Z PAŃSTWA POMOCĄ SIĘ NIE PODDAM
Nazywam się Robert Komar. Mam 49 lat, w maju 2011 r. w szpitalu zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane o agresywnym przebiegu.
Od kwietnia 2015 r. zostałem objęty programem lekowym. Ratunkiem, który może spowolnić rozwój choroby może okazać się skuteczna rehabilitacja. W chwili obecnej w związku z silnymi zawrotami głowy, zaburzeniami równowagi, dużymi trudnościami w samodzielnym poruszaniu się, jestem głównie leżący. W wyniku SM doszło również u mnie do dość poważnych schorzeń urologicznych. Obecnie przebywam na rencie. Nie stać mnie na leczenie ani na rehabilitację.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KOMAR, 1786 pomagacie mi Państwo w walce z tą bezwzględną chorobą oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: