Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Łukasik, 1759

Kilka słów o beneficjencie

Elżbieta Łukasik
POMÓŻCIE MI PAŃSTWO WALCZYĆ O ZDROWIE
Mam na imię Elżbieta, w 2011 roku doznałam udaru niedokrwiennego mózgu. Od tego czasu zmagam się z niedowładem prawostronnym i afazją.
Od momentu, kiedy zachorowałam, życie moje i mojej rodziny obróciło się do góry nogami. Mimo, że choroba tak wiele zmieniła, ja staram się być nadal tą samą, radosną osobą. Przede mną jeszcze wiele lat życia i pragnę aby było ono jak najlepsze.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Łukasik, 1759 pomagają mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o zdrowie.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: