Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Sawicki, 1658

Kilka słów o beneficjencie

Andrzej Sawicki
PRZYWRÓĆCIE MI SKRZYDŁA!
Nazywam się Andrzej Sawicki. Praca, przyjaciele, motoryzacja to moje hobby. Siatkówka, judo to tylko niektóre ze sportów, które uprawiałem nałogowo.
Tak intensywne życie prowadziłem do 2003 r. W wyniku wypadku, od ponad 14 lat jestem sparaliżowany. Nie poddaję się - ćwiczę, uprawiam sport na wózkach, pracuję. Mam nadzieję, że rożne terapie już wkrótce mogą mi pomóc.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem SAWICKI, 1658 wspieracie Państwo mój plan powrotu do zdrowia i pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: