Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Karczewski, 1656

Kilka słów o beneficjencie

Daniel Karczewski
PRZY WASZYM WSPARCIU OPTYMISTYCZNIE PATRZĘ W PRZYSZŁOŚĆ
Nazywam się Daniel Karczewski. Mam 63 lata. Od 17 roku życia jestem sparaliżowany od pasa w dół wskutek nieszczęśliwego wypadku. Mam też częściowo niesprawne ręce w wyniku nagromadzenia się w rdzeniu płynu mózgowo-rdzeniowego.
Mimo tego staram się radzić sobie w życiu codziennym jak również w rozwijaniu pasji jaką jest malarstwo. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali, wspierają i tym którzy będą wspierać. To dzięki Wam moje życie zmienia się na lepsze. Odczułem to znacznie po zakupie nowego wózka, który jest do mnie dostosowany i ułatwia mi codzienne funkcjonowanie. Nie bez znaczenia jest również rehabilitacja, która podnosi moją sprawność.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KARCZEWSKI, 1656 pomagacie mi w codziennych zmaganiach.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: