Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kosecka, 1565

Kilka słów o beneficjencie

Ewa Kosecka
POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBAMI
Nazywam się Ewa Kosecka. Choruję na dziecięce porażenie mózgowe i padaczkę. Mam nadciśnienie tętnicze, wrodzoną niedoczynność tarczycy oraz Zespół Turnera z oligofrenią.
Niestety to nie koniec, ponieważ mam także niedosłuch obustronny, słyszę w 20% dzięki implantowi słuchowemu typu Baha, który składa się z dwóch części. Jedną część mam wewnątrz głowy przymocowaną do kości, a drugą część znajduje się na zewnątrz głowy za uchem. Obecnie może mi pomóc tylko stała i kosztowna rehabilitacja oraz leczenie w róznych specjalistycznych poradniach. Dlatego proszę Państwa o wsparcie.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KOSECKA, 1565 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: