Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kwiecień, 1438

Kilka słów o beneficjencie

Zuzanna Kwiecień
Zuzia urodziła się w 27 tygodniu ciąży. Ważyła tylko 790 gram, jej stan był bardzo ciężki. Największym utrudnieniem dla Zuzi jest brak lewej nóżki, która musiała zostać amputowana niedługo po urodzeniu.
Mimo wielu problemów (m.in. retinopatia, dysplazja oskrzelowo-płucna, nadwrażliwość na bodźce zewnętrzne) Zuzia jest pogodną, radosną dziewczynką i ma ogromną chęć do życia. Z dnia na dzień się zmienia i jest coraz silniejsza. Zuzia potrzebuje protezy, która w przypadku dziecka musi być często zmieniana, koszt protez jest ogromny. Każda pomoc, nawet najmniejsza, wspomoże Zuzię w zrobieniu jej pierwszych samodzielnych kroków.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KWIECIEŃ, 1438 pomagacie Państwo Zuzi w jej codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: