Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wróblewski, 1431

Kilka słów o beneficjencie

Tadeusz Wróblewski
POMÓŻ MI W CODZIENNYM FUNKCJONOWANIU
Nazywam się Tadeusz Wróblewski. Choruję na Parkinsona.
To trudne nie móc pracować, ubrać się, jeździć na rowerze, tańczyć i śpiewać. Jeszcze chciałbym tyle zrobić. Może właśnie dzięki Państwa pomocy finansowej będę częściej taki radosny, jak na tym zdjęciu sprzed lat. Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc finansową w pokryciu kosztów leczenia, na które mnie nie stać.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wróblewski, 1431 pomagacie mi Państwo w walce o zdrowie i sprawność.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: