Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wieloch, 1391

Kilka słów o beneficjencie

Tomasz Wieloch
POMÓŻ TOMASZOWI W WALCE Z CHOROBĄ
Tomasz ma 42 lata i spory bagaż bolesnych doświadczeń. Cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, w wyniku którego porusza się na wózku inwalidzkim.
Wbrew przeciwnościom losu Tomasz studiuje na UJ, uśmiecha się. Wierzy, że jego upór i postęp medycyny pozwolą mu kiedyś stanąć na nogach. Póki co walczy z własnymi słabościami na szpitalnych oddziałach rehabilitacyjnych lub wyszywając wzory na obrusach w ramach terapii zajęciowej, aby usprawnić ręce. Prosimy wszystkich, których tak jak nas urzekła historia Tomasza, o wsparcie w jego dalszej rehabilitacji.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WIELOCH, 1391 pomagacie Państwo Tomaszowi w jego codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: