Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Witkowska, 13803

Kilka słów o beneficjencie

Mam 44 lata i czuję, że mój cały świat runął w gruzach. W maju tego roku, tuż przed moimi urodzinami zdiagnozowano u mnie złośliwego raka piersi. Diagnoza: rak naciekowy sutka.
Dość szybko, bo w lipcu 2020 przeszłam mastektomię, odjęto mi lewą pierś. Potem, po konsylium ustalono datę kolejnej operacji na 20.08.2020r. Tym razem by usunąć całkowicie węzły chłonne. Lekarze mają określić jaki będzie dalszy tok leczenia. Chemia, radioterapia, farmakoterapia hormonalna. I wiem, że sama nie dam rady. Dlatego, proszę Was o pomoc. Każda, nawet najmniejsza wpłata jest na wagę złota. Pozwoli mi przeżyć kolejne dni, i przeć do przodu ku życiu bez raka.

Witkowska, 13803
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: