Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Szydło, 1379

Kilka słów o beneficjencie

Marcin Szydło
POMÓŻ MI STAĆ SIĘ SAMODZIELNYM!
Nazywam się Marcin Szydło. W 2008 roku uszkodziłem kręgosłup na odcinku szyjnym C4 i C5. Od tego czasu mam porażenie czterokończynowe i poruszam się na wózku inwalidzkim.
Dzięki Państwa pomocy mógłbym przystosować dom do moich potrzeb (zamontowanie windy zewnętrznej) i stać się mniej zależny od pomocy innych ludzi.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szydło, 1379 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w realizacji celu jakim jest dostosowanie domu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: