Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Ciak, 13754

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Michał, mam 28 lat. Od urodzenia choruję na postępujący Zanik Mięśni Beckera. Choroba jak sama nazwa wskazuje niestety postępuje. Chodzę o własnych siłach choć nie jest to łatwe, chciałbym jak najdłużej utrzymać ten stan i dlatego wymagam stałej, regularnej rehabilitacji.
Jestem osobą aktywną, pełną optymizmu i chęci realizowania swoich marzeń i celów. Nie poddaję się i walczę, ale nie okłamujmy się, rehabilitacja kosztuje. W związku z tym może ma ktoś ochotę wspomóc mnie oddając swój 1% podatku lub też wpłacając choć drobną kwotę na moje subkonto w fundacji.

Ciak, 13754
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: