Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Datskevich, 13649

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Małgorzata, mam 5 lat. W 1 roku życia zdiagnozowano u mnie rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Od tego czasu moje mięśnie słabną. Poruszam się na wózku inwalidzkim - nie potrafie stać i chodzić.
Każdego dnia dużo ćwiczę, aby utrzymać moje mięśnie w dobrym stanie. Ale poza tym jestem zwykłą 5-letnią dziewczynką. Uwielbiam rysować, śpiewać i oglądać bajki. Mam ulubioną zabawkę - misia, który jest ze mną od urodzenia. Chcę bawić się z innymi dziećmi i chodzić do przedszkola. Bez rehabilitacji nie będzie to możliwe. Chciałabym iść do dobrego ośrodka rehabilitacyjnego i kupić nowy aktywny wózek, abym mogła być silniejsza i bardziej samodzielna.

Datskevich, 13649
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: