Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Żur, 13386

Kilka słów o beneficjencie

Anna Żur
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŻUR, 13386 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu. Dziękuję za każdą pomoc.
Nazywam się Anna. Mam 36 lat. Jestem miłośniczką muzyki poważnej. Miło byłoby, gdybym czasem mogła pojechać na jakiś koncert. Marzę również o zwiedzeniu przynajmniej kilku ciekawych miejsc na świecie. W 2010r. rozpoczęła się moja droga do rozpoznania: miastenii ciężkiej rzekomoporaźnej.
Choroba jest w moim przypadku lekooporna. Ujawniły się również spadki potasu, glukozy, potem doszły problemy z obniżonym wapniem i zawyżonym fosforem w moczu. Mam obecnie pogłębiające się problemy związane z połykaniem- z roku na rok pogarsza się moje samopoczucie i sprawność fizyczna, ale też intelektualna. Ostatnio mój organizm zaczął produkować krezol. Są obecne nieprawidłowości w metabolizmie niektórych kwasów. Poza tym choruje na niedoczynność przytarczyc i autoimmunologiczne zapalenie tarczycy.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: