Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Charkiewicz-Stawska, 1301

Kilka słów o beneficjencie

Żaneta Charkiewicz-Stawska
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Choruję na przepuklinę oponowo-mózgową, której wynikiem jest niedowład kończyn dolnych, porażenie układu krwionośnego i wydalniczego.
Od paru lat zmagam się z guzem gruczolakiem przysadki i czaszko-gardlakiem oraz z zespołem Arnolad Chiari stopnia II, od 5 lat mam niedosłuch obustronny do codziennego kontaktowania używam aparatów do słuchu. Jestem osobą towarzyską otwartą na ludzi i dla ludzi. Jednak aby móc egzystować w życiu codziennym muszę stale poprawiać swoja sprawność, która jest mi potrzebna w dążeniu do niezależności.
Przekazując darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Charkiewicz-Stawska, 1301 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu, bym mogła żyć aktywnie i słyszeć.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: