Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Osiak, 1290

Kilka słów o beneficjencie

Nikola Osiak
POMÓŻ NIKOLI – PRZEKAŻ 1% PODATKU!
Jestem ojcem Nikoli, u której wykryto głęboki niedosłuch zmysłowo - nerwowy. Niestety jest to nieuleczalna wada.
Aby pomóc mojej córce konieczny jest zakup bardzo drogich aparatów słuchowych oraz kosztowna rehabilitacja, na które mnie nie stać. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem OSIAK, 1290 pomagacie Nikoli w codziennym funkcjonowaniu i wspieracie ją w walce o zdrowie.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: