Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Koźlak, 12321

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Oliwia. Choruje na cukrzycę typu 1 od 2017 roku, o chorobie dowiedziałam się będąc w ciąży. Choroba diametralnie zmieniła moje życie, ciągłe pomiary cukru i podawanie odpowiedniej dawki insuliny stały się dla mnie codziennością.
Mimo starań często nie mogę utrzymać na odpowiednim poziomie cukru. Abym mogła normalnie funkcjonować zwracam się z prośbą o przekazanie 1% podatku. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznej pompy insulinowej z systemem do ciągłego monitoringu poziomu glikemii. Dzięki pompie znacznie poprawi się jakość mojego życia.

Koźlak, 12321
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: