Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Borodzicz, 1228

Kilka słów o beneficjencie

Małgorzata Borodzicz
ŹRÓDŁEM ŻYCIA JEST MIŁOŚĆ!
Małgorzata i Krzysztof są małżeństwem od ponad dwunastu lat. Oboje chorują na Stwardnienie Rozsiane. Nie wyobrażają sobie tego, żeby mogli żyć oddzielnie.
Wspólnymi siłami starają się nie poddawać chorobie. Są bardzo skromnymi ludźmi, cieszą się z tego co mają. Problemem jest tylko zbyt szybko postępująca choroba. Jest jednak nadzieja na spowolnienie postępów choroby poprzez regularną rehabilitację. Niestety jest ona bardzo kosztowna. Więcej informacji o walce z chorobą, miłości, marzeniach i pasjach znajdziecie Państwo na: http://gosiaikrzyskontra-sm.cba.pl/
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Borodzicz, 1228 pomagacie Państwo Małgorzacie i Krzysztofowi jak najdłużej cieszyć się samodzielnością, sobą nawzajem i miłością.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: