Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Grzechowiak, 12190

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Magda, mam 35 lat. W 2012 roku zdiagnozowano u mnie guza mózgu - glejaka. W wyniku podjętego leczenia operacyjnego wystąpił u mnie niedowład połowiczy lewostronny. Od 3 lat kontynuuję leczenie w postaci chemioterapii, która zapobiega odrośnięciu guza.
Występujący niedowład znacznie utrudnia mi wykonywanie codziennych czynności, w związku z czym podejmuję regularną rehabilitację. Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc w uzyskaniu środków na dalszą rehabilitację i leczenie. Dzięki Państwa wsparciu będę miała szansę na poprawę swojej sprawności, abym mogła realizować się w roli żony i matki.

Grzechowiak, 12190
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: