Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Koziarski, 12130

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Andrzej. Od listopada 2018r. zmagam się z choroba, która z dnia na dzień diametralnie zmieniła moje życie. Choruję na polineuropatię zapalną - Zespół Guillaina Barrego. Choroba spowodowała, że mam niedowład czterokończynowy i nie jestem w stanie funkcjonować samodzielnie.
Każdy dzień to walka o powrót do sprawności. W moim przypadku bardzo ważna jest nieustanna rehabilitacja, która pozwala mi na stopniowy powrót do sprawności. Dzięki niej robię małe postępy, które motywują mnie do dalszej walki. Przed chorobą moją pasją była rzeźba w drewnie, ogród i pszczelarstwo. Marzę, aby kiedyś móc powrócić do tych aktywności.

Koziarski, 12130
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: