Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Feliks, 11880

Kilka słów o beneficjencie

Anna Feliks
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Cześć, jestem Ania. Urodziłam się taka jak ty, jednak w pakiecie otrzymałam również chorobę genetyczna. Lekarze podejrzewają u mnie mozaikową postać zespołu Willi Prader Soup.
Idę przez życie z uśmiechem na twarzy i walczę każdego dnia. W ciągu roku jest wiele wizyt lekarskich, badań, jednak kluczową rolę u mnie odgrywa długa, wieloletnia rehabilitacja, najlepiej pod okiem specjalistów. Jest to bardzo kosztowne, dlatego proszę cię o 1%. Spraw, abym była coraz sprawniejsza, mogła spełniać marzenia i aby nadzieja we mnie nigdy nie wygasła.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem FELIKS, 11880 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu i walce z chorobą.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: