Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Sikorska, 1136

Kilka słów o beneficjencie

Magdalena Sikorska
POMÓŻ MI BYĆ BARDZIEJ SAMODZIELNĄ
Nazywam się Magdalena Sikorska. Od urodzenia choruję na rdzeniowy zanik mięśni.
Choroba powoduje postępujące słabnięcie mięśni, co w konsekwencji ogranicza moją samodzielność. Od dziecka poruszam się na wózku, od 12 lat na elektrycznym. Wymagam stałej pomocy w codziennym życiu. Mimo ograniczeń cieszę się życiem, pracuję i działam społecznie, a przede wszystkim jestem szczęśliwą żoną i mamą, uwielbiającą spędzać czas i dzielić pasje ze swoimi chłopakami.
Przekazując 1% i darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SIKORSKA, 1136 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu oraz w zakupie nowego wózka elektrycznego.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: