Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kwiatkowska, 1126

Kilka słów o beneficjencie

Małgorzata Kwiatkowska
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Mam na imię Małgorzata. Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce, mam niesprawne ręce i nogi. Po domu chodzę przy balkoniku, a poza domem jeżdżę na wózku inwalidzkim.
Odkąd pamiętam jestem stale rehabilitowana, każdy mój dzień to walka o samodzielność i dzięki temu wiele już osiągnęłam, ale chciałabym jeszcze więcej. Marzę o tym by się usprawnić na tyle, by wziąć życie w swoje ręce. Aby to marzenie spełnić potrzebna mi jest systematyczna rehabilitacja, czyli ćwiczenia w domu, przychodni, wyjazdy do sanatorium czy na turnusy rehabilitacyjne. Lubię słuchać muzyki, chodzić na koncerty, oglądać wystawy muzeach, podróżować. Chętnie poznaję nowych ludzi, staram się być zawsze uśmiechnięta i nie narzekać.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KWIATKOWSKA, 1126 pomagacie mi Państwo być bardziej samodzielną i realizować moje marzenia.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: