Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Łusiakowska, 11155

Kilka słów o beneficjencie

Teresa Łusiakowska
POMÓŻ MI WYJŚĆ Z DOMU
Na imię mam Teresa i mam 58 lat. Od 1998r. zmagam się z chorobami nowotworowymi. Obecnie leczę raka piersi. Jako skutek uboczny leczenia wystąpiła u mnie miażdżyca, która doprowadziła do amputacji nogi. Mieszkam na piętrze, uczę się schodzić po schodach, ale to jest bardzo trudne.
Moje marzenie to powrót do normalnego życia. Chcę uczestniczyć w spotkaniach Amazonek, zrobić kurs komputerowy oraz uczyć się języka angielskiego. Dużo czytam, szydełkuje i robię piękne kartki, ale to nadal nie to samo co wyjście z domu. Aby wyjść z domu potrzebuję pomocy w zakupie wózka elektrycznego i bardzo liczę na Wasz 1% podatku.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŁUSIAKOWSKA, 11155 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o realizację marzeń.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: